טיסות עם קטנטנים

לבקשת הגננות, מקום לשתף ולהתעדכן בחומרי עבודה חדשים

טיסות עם קטנטנים

הודעהעל ידי dani90 » 19 מאי 2016, 09:28

האם טיסה עם תינוקת בת חצי שנה היא מסוכנת?
כיסי אוויר במטוס וכו? זו אמנם טיסה קצרה (יוון) אבל אני בתור מבוגר לעיתים נוטה לכאבי אוזניים בטיסות.

תודה!

dani90

Re: טיסות עם קטנטנים

הודעהעל ידי yaella » 26 אוגוסט 2019, 18:25

כמובן שאין פה תשובה חד משמעית, אבל מניסיון של טיסה עם נכדים (4 פיצקלוכים לפני כשנתיים) חשוב להיערך מכל מיני בחינות. למשל, הכי קטן היה אז בן 4 וזו הייתה הטיסה הראשונה שלו. אימא שלו הייתה בטיסה אבל אביו, אליו הוא מאוד קשור, לא יכל להצטרף אלינו. לא לקחנו בחשבון עד כמה הוא חרד מפרידה של שבוע, וכמה זה ישפיע עליו בטיסה עצמה..בקיצור היה לא פשוט בכלל, כמובן שהטיסה הייתה מאוד קצרה והוא נרגע ונהנה עוד לפני שנחתנו (ובכל זאת כמה אפשר לסבול ב..?), אבל בדיעבד יכולנו לחסוך לו טראומה קטנה, לעצמנו אי נחת, וליושבים לידינו הרבה כאב ראש..וזו דוגמה אחת, אבל ילדים קטנים אמנם מסתגלים מהר לשינויים אבל גם רגישים לדברים שלעיתים לא ניתן לצפות. חשוב מצד אחד לדבר, להסביר, להראות סרטונים שמדגימים מה זו טיסה( כיום הכל כלכך זמין ומוחשי שזה מדהים לפעמים), ומצד שני לנסהת ליצור אווירה שלווה ולא מלחיצה, לפני ובזמן הטיסה.
yaella

Re: טיסות עם קטנטנים

הודעהעל ידי ronisagiv80 » 18 נובמבר 2019, 18:17

הי
בגדול אני מסכים שאין תשובה חד משמעית בנושא, אבל אם זה עדין רלוונטי, אני יכול לומר מניסיון שלי שטסנו עם הילדים, גם בגילאים כאלה קטנים, ואמנם היה לא פשוט, אבל זה בהחלט אפשרי. כן יתכן שהתינוק יסבול מאי נוחות או כאבים באזניים, הבן שלי בכה די הרבה במהלך ההמראה, אבל במהלך רוב הטיסה הוא הצליח לישון (טסנו טיסת לילה), והיה בהחלט נסבל. אנחנו טסנו כשהבן הגדול שלי היה בן חצי שנה לראות את המשפחה של אשתי בקנדה, ולפני כמה חודשים , כשהבת הקטנה היתה בת 10 חודשים, והטיסה עצמה היתה בהחלט סבירה, בנופש עצמו נהננו מאוד.
בהצלחה!
ronisagiv80

חזור אל שיח גננות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים