מיטת מעבר

בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בנושא התפתחות הילד המטרידות אתכם כהורים וכאנשי מקצוע

מיטת מעבר

הודעהעל ידי lioragross » 22 פברואר 2017, 14:51

הבן שלי בן שנה ושבעה חודשים ואני מתלבטת אם להשאיר אותו במיטת תינוק או לעבור אל מיטת מעבר. קראתי כאן בכתבה
שהגילאים למעבר הן בן שנה וחצי לשנתיים או כשהילד מנסה לטפס. הבן שלי לא מטפס ומבחינת הגובה שלו הוא עדיין ישן בנוח במיטת התינוק אבל הוא מאוד בוגר ועצמאי לגילו. איך באמת יודעים שהגיע הזמן לעשות את המעבר?
lioragross

Re: מיטת מעבר

הודעהעל ידי טליה פסטרנק נוימן » 10 מרץ 2017, 12:50

שלום לך, התשובה לשאלה נמצאת אצל כל אחד מאיתנו ושונה מהורה להורה. התשובה לשאלה נמצאת בדרך בה את תופסת את הילד שלך ואת ההורות שלך? האם את מוכנה לאפשר לילד לגדול בהתאם ליכולות שלו? מיטת מעבר או מיטה רגילה פירושה הצהרה שהילד גדל, שהוא כבר לא תינוק. האם את מוכנה להיפרד מתדמית התינוק ולראות את הילד שלך בהתאם לגילו וליכולות שלו? האם את מעודדת אותו לעצמאות?- לעלות ולרדת לבד מהמיטה, להישאר בה כדי לישון ולא כי אינני יכולה לצאת ממנה..... האם את מוכנה לסמוך עליו שישאר במיטה? או לפחות ללמד אותו במידת הצורך שבלילה ישנים ולכן, יש להישאר במיטה?
אם תוכלי לענות על השאלות הללו לגבי עצמך ולגבי ילדך, תקבלי את התשובה האישית שלך מתי יש להיפרד ממיטת התינוק.
ובנוסף, וודאי שאם המיטה נעשת לא בטיחותית במובן שהילד מנסה לצאת ממנה, אז יש להיפרד ממנה.
טליה פסטרנק נוימן
יועצת הורים
יועצת בגני ילדים
טל. 050-7607252
talipnt@gmail.com
טליה פסטרנק נוימן

Re: מיטת מעבר

הודעהעל ידי אורית698 » 14 מרץ 2017, 12:40

יש מגוון מיטות מדהימות.. אני ממליצה לך לחפש מיטות בלבן.. מראה קלאסי נקי ואסתטי
אורית698

חזור אל כאן המקום לשאלות הורים ואנשי מקצוע

מי מחובר