שינוי בהתנהגות אצל ילדה בת שנתיים וחצי

בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בנושא התפתחות הילד המטרידות אתכם כהורים וכאנשי מקצוע

שינוי בהתנהגות אצל ילדה בת שנתיים וחצי

הודעהעל ידי meytalgam » 15 פברואר 2016, 22:14

ערב טוב.
זה יהיה קצת ארוך אבל חייב רקע לאיך הכל התחיל...
אז ככה יש לי תאומת בנות שנתים וחצי תאומה א' חלתה בשפעת ונישארה איתי בבית יומיים לאחר מכן התקשרו מהגן שתאומה ב' לא רגועה וההתנהגות שלה שונה וגם לא ישנה באותו יום בצהריים ושאני אבא לקחת אותה מהגן.
התאומות נישארו איתי בבית שבוע שלם כאשר תאומה ב' נדבקה מאחותה החלה לעלות לי חום ולהרגיש לא טוב לאחר כשבוע תאומה א' חזרה לגן לאחר שחשה בטוב תאומה ב' גם חשה בטוב מבחינה רפואית אך חל אצלה שינוי בהתנהגות מאותו יום שהוצאתי אותה מוקדם מהגן היא נהייתה אלימה יותר לא מוכנה לרדת לי מהידיים רוצה כל הזמן רק לישון (בלילה השינה לא רצופה מכיוון שהיא מתעוררת כל הזמן) הילדה מבקשת חיבוקים כל הזמן הילדה בלי אנרגיות לא רוצה לשחק לא רוצה לדבר צמודה למוצץ מה שלא היה מאפיין לפני נהייתה תלותית עצבנית ולא מתקשרת. יש לציין שהילדה לפני המקרה היא מאוד שובבה ופעילה אוהבת לדבר המון ועם המון אנרגיות.
מנסה להבין מה עובר על הילדה האם זה קשור לכך שהייתה חולה? האם יכול להיות שקרה באותו היום משהו חריג בגן? איך ניתן לדעת מה עליי לעשות? המצב שלה מאוד מטריד אותי!
אשמח לדעת אם יש למישהו פה תשובה עבורי.
תודה.
meytalgam

Re: שינוי בהתנהגות אצל ילדה בת שנתיים וחצי

הודעהעל ידי טליה פסטרנק נוימן » 19 פברואר 2016, 13:23

שלום לך, את מציינת שהילדה רוצה לישון כל הזמן, חסרת אנרגיות. כך שבשלב הראשון הייתי ממליצה לחזור לרופא ולבדוק שהילדים אכן בריאה.
אם כן, כתבי לנו ונמשיך הלאה....
טליה פסטרנק נוימן
יועצת הורים
יועצת בגני ילדים
טל. 050-7607252
talipnt@gmail.com
טליה פסטרנק נוימן

חזור אל כאן המקום לשאלות הורים ואנשי מקצוע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 19 אורחים