התנהגות פראית של ילד בן 3 ו8 חודשים

בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בנושא התפתחות הילד המטרידות אתכם כהורים וכאנשי מקצוע

התנהגות פראית של ילד בן 3 ו8 חודשים

הודעהעל ידי רותם » 15 ספטמבר 2016, 07:31

שלום,
הבן שלי התחיל שנה חדשה בגן חדש הצוות חדש לו ,אומנם יש מספר לא קטן של ילדים שעלו איתו מהמעון לגן החדש.
הילד ממאן להיפרד בבוקר ממני או מסבתא (לוקחות אותו לסרוגין כל פעם משהי אחרת)
הילד בוכה וצורח ומשתולל צעקות של אני לא חייב וכדומה .
חייבת לציין שאני או הסבתא מחבקות אומרות יום נעים ויוצאות מהגן והילד ממשיך אחכ להשתולל ולצרוח כמובן שלוקח לו זמן בגן להרגע אבל בסוף הוא נרגע וכשאני שואלת או משחקת איתו משחק תפקידים הוא מספר שכיף לו ושהוא נהנה .
הבוקר הגיע השיא והילד סרב כבר מהבית להפרד ממני ולאחר שנסעתי הוא רץ לאורך הכביש בריצת אמוק וצרחות וסרב לחזור הביתה ,הסבתא רצה אחריו כמובן הכניסה אותו הביתה ושוב הוא יצא החוצה בריצה וצרחות כמובן.
לאחר שהכניסה אותו שוב הביתה נעלה את הדלת בכדי שלא יצא שוב לכביש (גרים במושב).אך הוא לא נרגע והמשיך להשתולל בבית לזרוק דברים ולצרוח ממש התקף זעם מטורף.
לאחר כחצי שעה של השתוללות הוא לבסוף נרגע.
איך אפשר למנוע את כל המצב הזה ? אני חסרת אונים צריכה פתרונות בדחיפות להתמודדות עם התופעה .
רותם

Re: התנהגות פראית של ילד בן 3 ו8 חודשים

הודעהעל ידי טליה פסטרנק נוימן » 12 אוקטובר 2016, 22:48

שלום רותם, העלת סוגיה לא פשוטה. יש לברר מה קורה בגן, איך הילד מתנהג בגן? מה מצב רוחו? איך הצוות מתנהל מול שאר הילדים ומולו?
יש לשוחח על כך עם צוות הגן.
יש להכיר את ההסטוריה של הילד בגן קודם, אם היה בו.
יש לברר האם חלו שינויים נוספים בתקופה האחרונה בחיי הילד או בחיי הסובבים אותו? האם קרה דבר מה נוסף שיכול לגרום להתנהגות זו?
יש להכיר את האינטראקציה ביניכם לבינו.
לכן, במקרה זה הייתי ממליצה על יעוץ פנים אל פנים ולא דרך הפורום.
מוזמנת לפנות אלי באופן אישי או לכל יועץ הורי אחר.
בהצלחה.
טליה פסטרנק נוימן
יועצת הורים
יועצת בגני ילדים
טל. 050-7607252
talipnt@gmail.com
טליה פסטרנק נוימן

חזור אל כאן המקום לשאלות הורים ואנשי מקצוע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 19 אורחים