"אתר הגיל הרך" אינו מספק מאמרים, שאלונים או כל חומר אחר מלבד אלה המתפרסמים באתר

קורס הדרכה באינטרנט להורים לילדים בגיל הרך בגישת המנהיגות ההורית

 

מנהיגות הורית בגיל הרך באינטרנט

קורס הדרכה באינטרנט להורים לילדים בגיל הרך בגישת המנהיגות ההורית
בהדרכת חיים עמית
מחבר הספר "הורים בטוחים בעצמם – מנהיגות הורית בגיל הרך" (מודן, 2012).
מועד התחלת הקורס הקרוב: 10.10.2013

לסרטון הדגמה קצר של הקורס לחצו כאן

מה זה?

סדרה של 10 הרצאות קצרות מצולמות של חיים עמית, כ- 20 ד' כל אחת, בנושאים שונים המעסיקים הורים לילדים בגיל הרך כמו שינה, אכילה, גמילה מחיתולים, התנהגויות תוקפניות, התנהגויות 'דווקא', ויסות רגשי, יכולת פרידה, יחסים חברתיים ועוד. ההרצאות מציגות גישה ייחודית, מעשית ומאוזנת להורות בגיל הרך, גישת המנהיגות ההורית, שפותחה על ידי חיים עמית, על בסיס ניסיון רב שנים בעבודה עם הורים לילדים גיל הרך. ההרצאות מוגשות בצורה מעניינת ו"בגובה העיניים", והן משלבות ידע פסיכולוגי בהורות ובהתפתחות הילד, דוגמאות מעשיות ותיאורי מקרים, ורעיונות מעשיים להתמודדות ("טיפים"). המטרה היא לא רק לעזור להורים להתמודד עם בעיות מידיות שמתעוררות בגידול ילדיהם, אלא גם לשכלל את כישורי ההורות שלהם, וכך לדעת להתמודד עם בעיות שייווצרו בעתיד, ואולי אף למנוע אותן.

מה זה כולל וכיצד זה עובד?

משתתפי הקורס יקבלו פעם בשבוע הודעה על הרצאה חדשה ויוכלו לצפות בה בזמנם החופשי, במהלך כל הקורס. כמו כן, יזכו לליווי אישי על ידי חיים עמית באמצעות פורום מיוחד באינטרנט וכן על ידי צ'ט שבועי בהתכתבות; יקבלו קישורים לחומרי קריאה רלוונטיים; וייהנו מהנחות ברכישת ספריו של חיים עמית.

נושאי ההרצאות השבועיות:

הרצאה ראשונה: מהי מנהיגות הורית

הרצאה שנייה: מטרות בהורות

הרצאה שלישית: מיומנויות מנהיגות הוריות

הרצאה רביעית: פיתוח יכולות אישיות של ויסות רגשי ופרידה

הרצאה חמישית: בעיות הקשורות בשינה

הרצאה שישית: בעיות הקשורות באכילה

הרצאה שביעית: גמילה מחיתולים

הרצאה שמינית: התנהגויות דווקא

הרצאה תשעית: תוקפנות והתקפות זעם

הרצאה עשירית: בעיות חברתיות וסיכום

מי זה חיים עמית?

חיים עמית הוא פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך, יועץ ארגוני, ממומחי ההורות המובילים בארץ, מחבר ספרים שהם רבי מכר בתחום הדרכת הורים: "הורים כבני אדם" (ספרית פועלים, 1997), "הורים כמנהיגים" (מודן, 2006), ו"הורים בטוחים בעצמם – מנהיגות הורית בגיל הרך" (מודן, 2012). לחיים עמית ניסיון רב שנים בעבודה עם הורים לילדים בגיל הרך ועם ילדיהם, והוא מרצה מרתק, ידוע ומבוקש בנושאי הורות ומשפחה בכל רחבי הארץ. חיים עמית מנהל אתר אינטרנט מגוון ומצליח, "עמית בעין החורש" (www.hamit.co.il), ובו פורום פעיל להתייעצות בנושאי הורות ומשפחה, וכן מאמרים מקוריים רבים בנושאי הורות, זוגיות, משפחה, מערכת החינוך ויעוץ ארגוני.
למה זה כדאי?

כי זה נוח: לא צריך לצאת מהבית, לא צריך לבזבז זמן על נסיעות, לא צריך למצוא בייביסיטר לילדים, הלמידה מתבצעת מתי שרוצים.

כי זה נגיש: השירות זמין באמצעות האינטרנט לכל אחד, גם בפריפריה בארץ וגם בחו"ל.

כי זה יעיל: אפשר לחזור ולצפות בהרצאות, לעצור ולחזור אחורה, ולהתייעץ בקשר אליהן; אפשר לשאול ולהתייעץ עם חיים עמית בצורה שוטפת בפורום מיוחד למשתתפי הקורס, וכן גם בצ'ט שבועי בהתכתבות איתו, בזמן אמת.

ובעיקר, כי זה מועיל: באמצעות השילוב של הרצאות מרתקות והדרכה אישית מקצועית תוכלו לגבש את תפישותיכם ההוריות, להעשיר את ידיעותיכם בהורות ולרכוש כלים מעשיים להתמודדות עם בעיות יום יומיות בגידול ילדים, וגם למניעת בעיות עתידיות.

איך נרשמים?

ישירות באמצעות טופס ההרשמה,

כמה זה עולה ואיך משלמים?

מחיר הקורס הנוכחי הוא 180 ₪ בלבד, מחיר היכרות התקף רק לנרשמים לקורס זה!

ניתן לשלם בכרטיס אשראי (מערכת מאובטחת של PAY PAL) וגם באמצעות העברה בנקאית.

שיתוף ברשתות חברתיות:

כתוב/כתבי תגובה